پس از اخذ رتبه ، گواهی رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری به مدت دو سال اعتبار دارد. اگر در ماهیت حقوقی، نوع فعالیت و توان فنی و مالی شرکت های پیمانکاری تغییری ایجاد نشود، این شرکت‌ها پس از سپری شدن مدت قانونی گواهی رتبه بندی شرکت در صورت تمایل می‌توانند نسبت به تمدید رتبه پیمانکاری خود اقدام نمایند.

اگر شرکت پیمانکاری در درازای این دو سال، صلاحیت خود را از دست داده باشد، تمدید رتبه پیمانکاری امکان پذیر نیست و بایستی دوباره با کسب امتیاز‌های مهم و ضروری و تهیه مدارک و شرایط مورد نیاز نسبت به اخذ رتبه بندی پیمانکاری اقدام نماید.

شرایط تمدید رتبه پیمانکاری در تمام رشته‌ها

تغییرات شرکت پیمانکاری به صورت جزئی مانند تغییر نام شرکت، تغییر آدرس شرکت، تغییر در سهامی عام یا خاص بودن شرکت، موضوع شرکت (به شکلی که نوع صلاحیت مندرج در گواهینامه را تحت تاثیر قرار ندهد)، تغییر در اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل به شرطی که عضو گروه مهندسین مشاور نباشند و این تغییرات بیشتر از ۵۰% اعضای هیئت مدیره را شامل نشود، مشکلی در روند تمدید رتبه پیمانکاری به وجود نمی‌آورد.

چنانچه قصد تمدید رتبه پیمانکاری شرکت خود را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و خدمات تخصصی ما در زمینه اخذ رتبه پیمانکاری ، ارتقا و تمدید رتبه ، ثبت شرکت ، ثبت برند تجاری و… بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *