برای اشخاصی که فرصت کافی جهت ثبت شرکت و رتبه بندی شرکت ندارند، خرید شرکت ثبت شده یا به اصطلاح شرکت آماده واگذاری ،‌ می‌تواند راه حل مناسبی باشد. این اشخاص قبل از خرید و فروش شرکت و یا خرید و فروش رتبه بندی باید اطلاعاتی در این زمینه بدست آورند تا بدون صرف هزینه و زمان زیاد به نتیجه دلخواه خود در کسب و کار برسند.

اگر می‌خواهید نسبت به خرید و فروش شرکت ثبت شده‌ اقدام کنید باید به نوع شرکت (شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص و…) نوع و پایه‌‌ رتبه شرکت (گرید شرکت)، مدت تأسیس شرکت ، محل شرکت ، میزان کارکرد شرکت و همچنین به دارا بودن کد اقتصادی و نداشتن بدهی مالیاتی توسط آن شرکت توجه داشته باشید.

برای خرید و فروش شرکت و رتبه بندی نمی‌توان قیمت مشخصی در نظر گرفت، زیرا قیمت شرکت ثبت شده به موارد مختلفی که به آن‌ها اشاره کردیم بستگی دارد. مثلا قیمت شرکت رتبه دار با قیمت شرکت بدون رتبه بندی بسیار متفاوت می‌باشد. بنابراین قیمت شرکت آماده به صورت توافقی و با توجه به نظر خریدار و فروشنده تعیین و نقل و انتقال شرکت انجام می‌گیرد.

مزایای خرید و فروش شرکت و رتبه بندی

خرید و فروش شرکت مخصوصا شرکت رتبه دار ، دارای مزایای بسیاری می‌باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

چه شرکت‌هایی می‌توانید از ما بخرید؟

ما می‌توانیم انواع شرکت رتبه دار و شرکتهای فاقد رتبه بندی را به شما پیشنهاد دهیم. برخی از این شرکت‌ها دارای سابقه فعالیت و برخی دیگر بدون فعالیت هستند. همگی دارای مفاصاحساب مالیاتی می‌باشند و هیچگونه بدهی مالیاتی ندارند. همچنین تمام این شرکت‌ها دارای دسته چک و حساب بانکی فعال هستند.

اگر به دنبال شرکت رتبه دار هستید، ما انواع شرکت هایی که دارای رتبه پیمانکاری و رتبه مشاور می‌باشند (مانند شرکت با رتبه راه و ساختمان، شرکت با رتبه کشاورزی، شرکت پیمانکاری با رتبه ابنیه و…) را به شما معرفی می‌کنیم و اگر به دنبال شرکت فاقد رتبه بندی هستید، انواع شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص و… می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

زمان و حوصله‌ی کافی برای گذراندن مراحل اداری ثبت شرکت و رتبه بندی شرکت را ندارید؟
با کارشناسان ما تماس بگیرید و با خرید شرکت معمولی یا شرکت رتبه دار فورا شروع به کار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *