رتبه راه و آب از سوی سامانه جامع هوشمند تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی و اجرایی کشور ( ساجات ) برای شرکتهای پیمانکاری و همچنین شرکتهای مشاور که در زمینه ساخت راه‌های اصلی و فرعی، بزرگراه‌ها، آزاد راه‌ها، راه‌های ریلی و نظایر آن و همچنین شرکت‌هایی که در زمینه سدسازی و ساختمان نیروگاه آبی، سازه‌های هیدورلیکی و تونل‌های آب، مخازن آب و نظایر آن فعالیت می‌کنند صادر می‌شود. در این مقاله می‌کوشیم شما را با شرایط اخذ، خرید و فروش رتبه آماده راه و آب آشنا کنیم.

اخذ رتبه راه و آب برای پیمانکاران و مشاوران

اخذ رتبه پیمانکاری در رشته آب برای آن دسته از پیمانکاران و مشاورانی امکان‌پذیر است که در زمینه بندها، سدها و ساختمان نیروگاه آبی، سازه‌های هیدورلیکی و تونل‌های آب، مخازن آب و شبکه‌های توزیع آب، تأسیسات و تجهیزات تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب بزرگ، خطوط انتقال آب، ایستگاه‌های پمپاژ آب و فاضلاب بزرگ، شبکه‌های جمع‌آوری و انتقال فاضلاب، کانال‌های انتقال آب و شبکه‌های آبیاری و زهکشی، سازه‌های دریایی و ساحلی، احداث حوضچه‌ها و استخرهای پرورش و تکثیر آبزیان، و عملیات ساختمانی(سیویل) تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب و نظایر آن فعالیت می‌کنند.

همچنین مشاوران و پیمانکارانی که در زمینه ساخت راه‌ها نظیر راه‌های اصلی و فرعی، بزرگراه‌ها، آزاد راه‌ها، راه‌های ریلی، باند فرودگاه، سیستم‌های انتقال هوایی پایه‌دار، تونل‌ها، پل‌ها، راه‌های زیرزمینی و سیستم‌های حمل و نقل (تهیه، نصب، نگهداری و تعمیر تجهیزات) و راهداری و عملیات آسفالتی و نظایر آن فعالیت می‌کنند، می‌توانند نسبت به  اخذ رتبه پیمانکاری در رشته راه و ترابری اقدام نمایند.

این پیمانکاران می‌توانند با تهیه مدارک مورد نیاز و طی مراحل قانونی نسبت به اخذ رتبه راه و آب اقدام نمایند.

خرید و فروش رتبه راه و آب

اخذ رتبه بندی فرایندی زمان‌بر و گاها پیچیده می‌باشد. فرض کنیم یک شرکت پیمانکاری در زمینه راه و آب هستید که هنوز نسبت به اخذ گرید و یا ارتقاء رتبه اقدام نکرده‌اید. شما می‌خواهید در مناقصه‌ای دولتی که برای ساخت یک نیروگاه آبی و یا مناقصه‌ای برای ساخت راه‌آهن برگزار می‌شود شرکت کند.

برای شرکت در مناقصه تنها یک هفته زمان دارید و روشن است که در درازای یک هفته نمی‌توانید رتبه راه و آب بگیرد و یا نسبت به ارتقا گرید راه و آب خود اقدام نماید!

آیا باید از حضور در مناقصه چشم پوشی کنید؟ پاسخ این پرسش خیر است 🙂

تنها راه حل این مشکل خرید شرکت با رتبه راه و آب می‌باشد.


برای ثبت شرکت ، اخذ گرید و یا خرید رتبه راه و آب با کارشناسان ما تماس بگیرید.
مشاوره رایگان: ۸۸۸۸۰۵۰۳ – ۰۲۱


هنگام فروش شرکت رتبه دار صد در صد سهام آن طی ثبت آگهی تغییرات به نام خریدار می‌شود و متقاضی پس از خرید شرکت راه و آب در واقع نسبت به خرید رتبه راه و آب هم اقدام کرده و می‌تواند بدون فوت وقت در مناقصه مورد نظر خود شرکت کند.

خرید و فروش رتبه دارای مزایای دیگری هم می‌باشد که ذکر آن در این مقاله ضرورتی ندارد!

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *